آیا ارائه خدمات ماساژ دکترفیش صرفه اقتصادی دارد؟

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با توجه به توسعه روزافزون خدمات ماساژ دکترفیش در آرایشگاه ها، استخرها و سالن های ورزشی این سوال بیش از پیش مطرح می شود که آیا ارائه خدمات ماساژ دکترفیش برای ارائه کننده آن با توجه به مخارج اولیه نصب و راه اندازی یونیت های دکترفیش صرفه اقتصادی دارد؟

برای بررسی اقتصادی یک کسب و کار باید ابتدا مخارج و سپس سطح درآمدی را برای آن کسب و کار استخراج کرد. مخارج ابتدایی برای راه اندازی یک کسب و کار دکتر فیش عبارتند از:

1- آماده کردن محل مناسب برای سالن دکترفیش(فیش اسپا)

2- خریداری و راه انداز یونیت های دکترفیش

3- تبلیغات و آماده سازی بروشور های تبلیغاتی 

درآمد زایی از سالن های دکترفیش

از دیگر مسائل راه اندازی، میزان تلفات ماهی و عمر ماهی است که برای کسانی که با این حرفه آشنا نیستند مسئله اصلی ذهنی آن ها است، در این قسمت سعی می شود توضیح کاملی در این رابطه داده شود:

عمر ماهی دکترفیش در صورت نگهداری در شرایط مناسب می تواند تا 2 سال یا حتی بیشتر باشد اما به طور متوسط این ماهی 6 ماه عمر می کند.

تلفات در نگهداری این ماهی ممکن است در روزهای اول کسب و کار شما بالا باشد مثلا 2-6 عدد در روز اما به مرور کاهش پیدا خواهد کرد.

بنابراین هزینه های نگهداری و تلفات ماهی ها بسیار کم خواهد بود و صرفا پس از راه اندازی ممکن است در اوایل کمی با مشکلات مواجه شوید اما در ادامه سود 100 درصدی خواهید داشت.

بنابراین اگر مطمئن هستید که در روز حتی یک مشتری برای هر یونیت فیش اسپا خواهید داشت این کار می تواند صرفه اقتصادی برای شما داشته باشد و حتی به محل کسب شما رونق بیشتری ببخشد.

لازم به ذکر است که در کشور های آسیای شرقی این نوع از ماساژ به عنوان یک جاذبه توریستی و گردشگری و حتی درمانی توانسته است به عنوان یک کسب و کار خوب جایگاه خودش را در سالیان تثبیت کند.

درباره ما

ایران فیش اسپا

تولید تخصصی یونیت های فیش اسپا 

طراحی و اجرای سالن های فیش اسپا

پشتیبانی مداوم و طولانی مدت

ارسال به تمامی نقاط کشور

شماره تماس: 02166389638 -- 02166389639

شماره موبایل: 09126027507

 

Google Maps

تماس با ما

  • دفتر نواب : تهران- خ سلسبیل بالاتر از سپه ک صرافی زنجانی پ 36
  • iranfishspa@gmail.com
  • موبایل: 09126027507
  • دفتر نواب : 02166389638 -- 02166389639

ساعات کاری

  • شنبه تا پنجشنبه 9 تا 17

Search