همه چیز در مورد قیمت و مشخصات خرید تجهیزات دکتر فیش برای راه اندازی سالن های فیش اسپا

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قیمت و مشخصات در خرید تجهیزات ماهی دکتر فیش

بسیاری از سالن های زیبایی ، سالن های ماساژ و هتل ها و حتی مناطق گردشگری به دنبال اضافه کردن ماهی دکتر فیش به مجموعه خود برای افزایش درآمد خود هستند.

فیش اسپا چیست؟

ماهی دکتر فیش با نام علمی گاراروفا نوعی از لجن خواران است که برخلاف دیگر ماهی ها از انسان نمی ترسد. دکتر فیش با مکیدن پوست انسان اعصاب را تحریک می کند و نوعی از ماساژ را ایجاد می کند که نام این ماساژ فیش اسپا نهاده شده است. 

 

اگر مبتدی هستید و نمی دانید فیش اسپا چیست پیشنهاد می کنم اینجا را کلیک کنید.

 

دکتر فیش یا ماهی درمانی
دکتر فیش چیست؟

 

انواع ماهی دکتر فیش

دکتر فیش که در بازارهای ایران موجود است چندین سرمنشا می دارد. در ادامه می توانید انواع ماهی وارداتی دکتر فیش و پرورش یافته در ایران را مشاهده کنید.

1- ماهی دکتر فیش وارداتی از مالزی

2-ماهی دکتر فیش وارداتی از تایلند

3- ماهی دکتر فیش مالزی یا تایلند اما پرورش یافته در ایران

4- ماهی ایرانی 

همانطور که می دانید به دلیل پرورش صحیح و سرمایه گذاری های انجام شده بهترین نوع ماهی دکتر فیش در کشور مالزی پرورش داده می شود. این نوع از ماهی تلفات بسیار پاییینی دارد و ولع بسیار زیادی در خوردن پوست. بنابراین اگر شما صاحب سالن های فیش اسپا هستید یا به تازگی یونیت دکتر فیش خریداری کرده اید قطعا به دنبال این نوع از ماهی دکتر فیش خواهید بود.   این تقسیم بندی می تواند ذهنیت شما را در خرید ماهی آماده کند اما متاسفانه تشخیص اصل بودن ماهی بسیار سخت است، بنابراین نمی توان سرمنشا ماهی را تشخیص داد و شاید تنها راه یافتن فروشنده معتبر باشد. قیمت ماهی دکتر فیش مالزی معمولا دوبرابر دیگر اقسام این ماهی است. اما همیشه نمی توان به قیمت فروشندگان اطمینان کرد. برای این منظور پیشنهاد می شود حتما از فروشنده هایی که حداقل جا و مکان فروش و سابقه خوبی دارند خرید کنید.

دیگر انواع ماهی دکتر فیش مانند ماهی وارداتی از تایلند نیز خوب است. اما تفاوت آن با ماهی دکتر فیش مالزی مانند تفاوت ساخت وسایل الکترونیکی ژاپن و چین است. این مثال شاید ذهن شما را در خرید ماهی دکتر فیش بسیار آماده کند. 

ماهی های ایرانی دکتر فیش اکثرا از رودخانه ها یا برکه های کشور خودمان گرفته می شوند. همانطور که از محل زندگی آن ها پیداست این نوع از ماهی دکتر فیش آمادگی زندگی در آکواریوم های شیشه ای را ندارد. ماهی دکتر فیش ایرانی نیازمند محیط های رودخانه ای برای زیستن است و اقدامات لازم برای تغییر شرایط بیولوژیکی این تیره از ماهی دکتر فیش انجام نشده است. دمای محیط این نوع از ماهی نیز متغییر است و برای برخی از آن هابسیار گرم می باشد. بنابراین اگر به فکر درآمدزایی از ماهی دکتر فیش هستید باید با دقت فراوان به دنبال ماهی دکتر فیش باشید. چرا که ماهی در کسب درآمد از دکتر فیش نقش اصلی را بازی می کند. 

با توجه به این که صاحبان کسب و کار دکتر فیش برخی اوقات تن به خرید ماهی های ارزان تر می دهند باید این نکته را توجه داشته باشند که ممکن است هزینه کمتر شما به تلفات بالای ماهی منجر شود که نتیجتا از دست رفتن کل سرمایه را ناشی خواهد شد. اما خرید نوع اصل ماهی دکتر فیش حتی به قیمت بیشتر می تواند ارزش خود را در ادامه کسب و کار فیش اسپایی شما نشان دهد. 

 

هر آنچه در مورد دکتر فیش باید بدانید
هر آنچه در مورد دکتر فیش باید بدانید

 

راهنمای خرید یونیت دکتر فیش : 

 

قیمت و  مشخصات خرید یونیت دکتر فیش
قیمت و خرید یونیت دکتر فیش

 

نگهداری از دکتر فیش در آکواریوم به نظر کار آسانی می رسد، دکتر فیش ماهی مقاومی است و احتمالا کار سختی نخواهد بود!!

اما نه مسئله به این جا ختم نمی شود. احتمالا تا به حال در خانه آکواریوم داشته اید، یا حداقل با آکواریوم آشنا هستید، آکواریوم ها در اندازه های مختلفی هستند که به فراخور آن اندازه از لوازم نگهداری برای ماهی ها بهره می برند. فیلتر، پمپ هوا، پدهای آشغالگیر، فیلتر های کف ، گرمکن یا بخاری و دیگر موارد.

در مورد دکتر فیش دیگر مسئله فقط یک آکواریوم ساده نیست ، شما در آکواریوم منزلتان پا نمی کنید!!

آکواریوم و لوازم مورد نیاز برای نگهداری دکتر فیش فرق می کند. حتی اگر برای منزل استفاده می کنید. 

وجود فیلتر های مناسب، فیلتر اشعه UV ، سیستم های گردش آب در آکواریوم های دکتر فیش حیاتی است.

بخصوص اگر شما می خواهید از دکتر فیش کسب درآمد کنید بهتر است حتما در مورد تهیه لوازم نگهداری دکتر فیش خوب تحقیق کنید.

از این پس به صندلی، آکواریوم و لوازم نگهداری از دکتر فیش می گوییم یونیت دکتر فیش.

یونیت های دکتر فیش باید دارای تجهیزات کاملی باشند تا هم مشتری شما از فیش اسپا لذت ببرد و هم این که نگهداری ماهی دکتر فیش برای شما کار سختی نباشد.

 

 

 

درباره ما

ایران فیش اسپا

تولید تخصصی یونیت های فیش اسپا 

طراحی و اجرای سالن های فیش اسپا

پشتیبانی مداوم و طولانی مدت

ارسال به تمامی نقاط کشور

شماره تماس: 02166389638 -- 02166389639

شماره موبایل: 09126027507

 

تماس با ما

  • دفتر نواب : تهران- خ مرتضوی قبل از نواب خ کیوان پ 32
  • iranfishspa@gmail.com
  • موبایل: 09126027507
  • دفتر نواب : 02166389638 -- 02166389639

ساعات کاری

  • هر روز هفته 8 الی 20

Search